Gorabet Hesap Bilgileri Nasıl Değiştirilir?

Gorabet hesap bilgilerini değiştirebilmek için yapmanız gereken şey o hesaba öncelikle bağlanmaktır. Bağlanabilmek için ise giriş yap butonuna tıklamanız ve daha önceden belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi girmelisiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra hesabınıza bağlanmış olursunuz. Hesabınıza bağlandıktan sonra sağ üst köşede hem sizin hesabınızın olduğu yazıyı görebilecek hem de hesabınızda bahis oynamaya başlayabilecek siniz fakat eğer ki hesap bilgilerinizden bir şeyi değiştirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey sağ üst köşede hesabınızda göreceğiniz isminizi tıklamaktır. İsminize tıkladıktan sonra ise hesap bilgilerim kısmına tıklamalı ve daha önceden kayıt olurken girdiğiniz kişisel bilgileriniz karşınıza çıkmaktadır. Kişisel bilgilerinizden dilediğinizi değiştirebilir dilediğinizi yenileyebilirsiniz. Tabii ki telefon numaranızı ve mail adresiniz onaylama gerektirecektir fakat onaylamaları da yaptıktan sonra rahatlıkla değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra hesap bilgilerinizi de değiştirebilirsiniz hesaba giriş yaptığınız kullanıcı adınızı ve şifrenizi kurallarına uygun bir şekilde değiştirerek hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gorabet Hesap Bilgilerim Korunur Mu? 

Gorabet hesap bilgileriniz kişisel verileri koruma kurulu tarafından ve sitenin sizlere verdiği güvenlik anlaşması gereğince herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve siz siteden kaydınızı silene ne kadar korunur. Tabii ki bazı durumlarda bazı şüpheli hareketler görüldüğünde sitenin sizden bazı bilgileri talep etme hakkı saklıdır fakat bu tarz durumlarda zaten oldukça aşırı durumlar olduğu için normal kullanıcılarımızın başına gelmesi oldukça güçtür.

Gorabet Hesap Destek 

Gorabet destek hizmeti sizin hesabınızla ilgili her konuda yaşayabileceğiniz problem de sizlere yardım edebilecek bir destek ekibidir. Bu destek ekibinde site her an sizlere destek olabilmesi için destek ekibinin 7/24 sunmuş ve hesabınızla ilgili giremediğinizde farklı bir hareket tespit ettiğinizde veya başka bir probleminizi olduğunda direkt olarak destek ekibine gidebileceğiniz bir ekip oluşturmuştur.  Gorabet müşteri destek hattı üstünden kolaylıkla mesaj gönderebiliyorsunuz. Anlık mesajlaşma yöntemini devreye sokmak için hesap açmanız gerekiyor. Daha sonrasında ise ana sayfanın sağ üst köşesine entegre edilmiş olan Gorabet canlı destek butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu butona tıkladığınızda karşınıza küçük bir kullanıcı paneli açılmakta buraya size ait olan kullanıcı bilgilerinizi girip görüşmeyi başlatabiliyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın